Donnerstag, 29.9.2022

97. Zürcher Kunstturnertage 2014 Rümlang

Programm

Kategorie

Internet

Rangliste

D-Wert

Total

1.

Luca Murabito

2003

Satus ORO

27.55

82.900

2.

Yari Maranta

2003

SFG Bellinzona

27.05

82.750

3.

Timothy Rossetti

2003

SFG Biasca

27.90

82.600

4.

Iman Clayton

2003

BTV Luzern

27.75

82.575

5.

Janic Meier

2003

TV Maienfeld

27.25

81.875

6.

Alex Moser

2003

BTV Bern

26.35

79.825

7.

Nik Adam

2003

TV Neftenbach

26.50

79.325

8.

Elia Hasler

2003

TSV Montlingen

24.55

79.250

9.

Florian Langenegger

2003

STV Schlossrued

23.90

78.675

10.

Luca Giubellini

2003

STV Eien-Kleindöttingen

25.05

78.425

11.

Jan Imhof

2004

TV Maisprach

25.05

77.950

12.

Andri Stacher

2003

STV Frauenfeld

25.25

77.900

13.

Tim Richter

2003

Kutu Schaffhausen

23.75

76.400

14.

Kevin Ulrich

2003

STV Eien-Kleindöttingen

23.40

75.600

15.

Ewan Onomor

2004

SFG Chêne-Genève

22.55

75.300

16.

Kilian Schmitt

2004

TV Mels

23.45

75.275

17.

Nico Jungck

2003

TV Wädenswil

22.35

74.075

18.

Gabriel Rentsch

2003

TV Zeglingen

23.05

73.450

19.

Marton Kovacs

2003

TZ Rheintal

22.75

73.075

20.

Felix Wisotzki

2001

TV Bülach

22.25

72.900

21.

Riki Dunker

2003

TV Henggart

21.50

72.000

22.

Tim Kölliker

2003

STV Wetzikon

21.75

71.500

23.

Maurice Stüdeli

2003

TV Bellach

21.15

70.875

24.

Robin Meier

2002

STV Merenschwand

21.95

70.150

25.

Lars Engeli

2004

STV Frauenfeld

21.65

69.925

26.

Leandro Cristofari

2002

Stadtturnverein Wil

22.05

69.750

27.

Tobias Ineichen

2003

STV Wetzikon

21.80

69.725

28.

Nemo Frei

2003

TZ Rheintal

20.50

69.300

29.

Mischa Schranz

2003

TV Horgen

20.80

68.700

30.

Nic Schönenberger

2003

STV Münchwilen

20.25

68.175

31.

Samuel Brändle

2003

STV Frauenfeld

20.00

66.875

32.

Ivan Fischer

2003

STV Merenschwand

17.50

66.700

33.

Alessandro Signoroni

2003

TV Bellach

20.75

66.500

34.

Jan Thomann

2003

TV Sulz

19.50

66.150

35.

Kimi Käppeli

2003

STV Merenschwand

18.50

65.800

36.

Nick Amon

2003

Kutu Schaffhausen

19.75

65.650

37.

Lukas Wernli

2003

STV Lenzburg

18.75

65.550

38.

Jonas Obrist

2002

TV Wädenswil

20.15

64.300

39.

Emanuele Colbrelli

2003

TV Hubersdorf

17.00

63.125

40.

Immanuel Schmuki

2003

STV Schwarzenbach

19.00

62.825

41.

Marco Müller

2003

TV Zuzwil

19.25

62.375

42.

Pascal Hunziker

2002

TSV Rohrdorf

20.00

62.125

43.

Timo Schmid

2001

STV Dottikon

19.50

61.725

44.

Janik Wagner

2003

STV Münchwilen

15.00

60.550

45.

Noé Reinhard

2002

SFG Chêne-Genève

18.50

60.175

46.

Luca Ramseyer

2002

Kutu Freienstein-Rorbas

17.25

59.000

47.

Timo Sigrist

2003

Kutu Freienstein-Rorbas

13.75

58.675

48.

Yves-Joel Baumberger

2002

KTV Dietikon

13.75

56.350

49.

Quentin Türler

2002

TV Wädenswil

13.25

53.900

50.

Bryan Schütz

2001

Kutu Freienstein-Rorbas

16.00

53.225

51.

Flavio Castellani

2003

TSV Rohrdorf

15.50

50.975

52.

Noah Baumgartner

2003

BTV Bern

15.50

50.250

53.

Tim Kirsch

2002

TV Wädenswil

10.25

47.950